Voda a odpad


Naša firma sa zaoberá aj s rozvodom vody. Najčastejšie používame plastový rozvod vody PPR. Táto forma je najednoduchšia a je aj veľmi praktická. Problém nám nerobí ani odrezať, alebo posunúť rozvod vody. Pri podlahovom kúrení používame plasthliník ale ja pri rozvetvení vody. Máme flexibilné riešenia. Odpady riešime z PVC. Sifóny zabudujeme do steny. Čo sa týka práčky a myčky, sifóny môžeme schovať do steny pod omietku, ale je aj riešenie nadomietkového sifónu, ktorý je upevnený na stenu. Riešíme aj tlakové skúšky.

Elektrina


Rozvedenie elektriny riešime v dome, ale aj v byte. Novú elektrickú skrinku, či už nástennú alebo zabudovanú montujeme s novými ističmi a aj s novým prúdovým chráničom ale aj sprepeťovov ochranov. Montujeme aj rôzne druhy svetiel. Teraz sú moderné a hlavne dosť úsporné LED svietidlá. Moderné sú aj LED diódové podsvietenia. Zabezpečíme aj revízné spravy.

Plyn + UK


Plynové rozvetvenie v byte alebo v dome riešime zváraním autogénom z čiernej trubky ale aj z medenej. Vonkajšie rozvetvenie zo žltej plastojej trubky nato určenej. Problém nám ani nerobí posunúť radiátory. Pri plynovom šporáku kde je kratšia vzdialenosť ako 120 cm sú nadpájané pancierovou, flexibilnou hadicou, pred ktorou je osadený guľový ventil. Namontujeme aj plynové skrinky s regulátorom. Montujeme aj kotle na ústredné kúrenie a rôzné typi kotlov aj s bojlermi. Zabezpečíme aj revízne správy.