OBKLADANIE KÚPEĽNE
OBKLADANIE KÚPEĽNE

Výber kúpeľne nie je vôbec je jednoduchá záležitosť. Každý človek chce mať peknú kúpeľňu a preto veľa času trávi nad výberom obkladu, dlažby a sanity. Kúpeľňa je miestnosť, kde sa denne viackrát zdržujete a preto je podstatné, aby ste vybrali nie len kvalitný obklad a dlažbu, ale aj obkladačov a dláždičov.

REKONŠTRUKCIA JADRA
REKONŠTRUKCIA JADRA

Bytové jadro je taká časť bytu, ktorého by sme sa radi zbavili a je to pozostatok z minulej éry. Keď pristúpite na výmenu bytového jadra, zaberie vám to dosť času, kým zosúladíte termíny murára, obkladača, vodára, elektrikára a maliara. Naša firma vyriešila aj tento problém a preto máme odborníkov a zohratý tím ľudí.

STROPY A PODHĽADY
STROPY A PODHĽADY

V prvom rade sa treba rozhodnúť že akú funkciu má mať strop: tepelnoizolačnú a parozábranu alebo zvukovo izolačnú alebo len estetickú. Každá izba môže byť inak upravená. V obyvačke, v kuchyni a v kúpeľni zvyknú byť stropy viac upravené ako v ostatných miestnostiach.

IZOLÁCIA PROTI VODE
IZOLÁCIA PROTI VODE

Ak máte problém s vlhkým kútom, chyba nastala pri zaizolovaní vaňe alebo sprchového kúta. Izolácie sa tiež používajú pri podzemných miestnostiach...


POKLÁDKA DLAŽBY
POKLÁDKA DLAŽBY

Dlažba je veľmi podstatná súčasť Vašej podlahy. Pri výbere dlažby treba klásť veľký dôraz na to, či sú v exteriéri alebo interiéri, či budú protišmykové alebo rektifikované.

SCHODY
SCHODY

Schody môžu byť obkladané buď s rohovou lištou alebo originál schodovkou. Keď sa chystáme dláždiť schody, mali by sme vždy dodržať špárorez a preto si musime ešte pred kladením vždy vymerať kde a v akom uhle budú rezané naše dlažby.

KAMENNÉ MÚRY
KAMENNÉ MÚRY

Kamenné múry a oplotenia slúžia na určovanie začiatku alebo konca pozemku, ale aj na rozdelenie alebo oddelenie určitej časti nášho pozemku, či už výškovo alebo pohľadovo. Tzn., že zabezpečujú súkromie.

ZATEPLENIE DOMOV A BYTOV
ZATEPLENIE DOMOV A BYTOV

Zateplenie fasád je v dnešnej dobe už dosť zaužívaná vec. Pri zateplení budovy sa treba rozhodnúť, aký materiál si vyberieme, či polystyrén alebo minerálnu vlnu a hlavne akú povrchovú úpravu, buď ryhovanú, škrabanú alebo točenú.

VODA, ELEKTRINA, PLYN
VODA, ELEKTRINA, PLYN

V rámci výstavby a rekonštrukcie bytu, kuchyňe, kúpeľne Vám vieme zabezepčiť aj všetky služby spojené s prerábkou rozvodov vody, odpadov, elektriky a plynu. Ku každej službe zabezpečujeme aj revízne spravy resp. tlakové skúšky.