Header

skde

Exkluzívne kúpeľne

   

 

Pod pojmom exkluzívné kúpeľne, myslíme také kúpeľne, ktoré sú vyriešené do posledného detailu. Buď ich len teraz kreslí architekt alebo vy. Vieme splniť všetky vaše požiadavky alebo požiadavky architekta, čo sa týka obkladov, dlažieb, sanity, podlahového vykurovania s manuálným  aj s  digitálným ovládaním, montáž podsvietení LED diodovými svetlami, najmodernejšie vypínače aj so zabudovaným rádiom. Čo sa týka radiátorov a sprchových dverí, vieme ich vyrobiť aj na mieru. Radiátori môžú byť aj kombinované, t.j. namontované s elektrickou špirálou, ktoré vieme využiť aj mimo vykurovacej sezóny a hlavne Vám poslúžia na usušenie uterákov aj v letných obdobiach.
Do exkluzívných kúpeľní patria aj liaté podlahy s lesklým povrchom, ktoré sú dosť nadčasové. V liatych podlahách máte na výber viac farieb čo sa vám páči. V exkluzívnych kúpeľniach môžeme použiť svoju fantáziu a vytvoriť v stenách niky, poličky, klemby, oblúky ktoré sa vymurujú s ytongu alebo vytvarujú zo sadrokartónu. Aby nám lepšie vynikli môžeme ich podsvietiť s leddiodovým osvetlením. Dnes je už bežná vec keď rodinný dom alebo viacizbový byt má viac kúpeľní. Napríklad spálňa ma vlastnú intímnu kúpeľňu ktorá môže byť oddelená sklenenou stenou na ktorej môžu byť nalepené rône dekoratívne prvky alebo tónované sklo. Takéto dizajnové prvky sú aj na hotely (Design Hotel 21) v Bratislave na ktorom sme sa aj my podieľali. Sklenené prvky môžeme použiť aj namiesto obkladov napríklad na bok vane alebo aj celej steny alebo zo zrkadla. V dvoch izbách sme nalepili aj zrkadlá na strop čo nám aj opticky zväčši priestor.                                                        

 

Strieborné a zlaté platne zaliate do mozaiky Zapustené neónky v strope. Rektifikovaný obklad bez špar. Kúpeľňová zostava Villeroy&Boch Bezprahová sprcha
Jednoliaté umývadlo Villery&Boch Obkld je rezaný na jolly hranu. Zabudovaný podľahový žľab vyrobený na mieru. Vrubkovaný dekoratívny obklad. Listely zo sklenených pásov.
Murovaný baldachýn na vaňu. Podmurovaná sprchová vanička. Murovaný pult, montáž len na celé kusy bez rezania mozaiky. Murovaný pult a stĺpi v kúpeľni. Zamurovaná vaňa s odskokom obklad Esedra
Obloženie klemby z obkladu Esedra. Porcelánový obklad s balustrov. Výstavná koja Esedra. Pult s drevenými dvierkami. Barový pult z medeného obkladu.
Kúpeľňa bez obkladu zo špecialnym náterom. WC spolu s nádržkou Villeroy&Boch. Atypické umývadlo a tónované zrkadlo. Sanita VilleroyBoch. Moderný drážkovaný obklad.
Biely pult s nízkym umývadlom Duravit 2nd Floor Vaňa Duravit 2nd Floor zo sklenou zástenou zalepená zo samolepkou. Ružová kúpeľňa zo špeciálnym náterom a umývadlo Laufen. WC kombinované s bidetovou sprškou Hansa. Utopená vaňa zarovno vymurovanej steny.
WC a podomietková batéria osadená na zrkadlovú stenu. Exkluzívna sprcha a vrúbkovaný obklad. Obložená vaňa s tmavým sklom. Zrkadlo na celú stenu. Lesklý čierny pult a sklenená stena
Vrúbkovaný obklad. Nalepená stena s kobercom. Tmavé WC vytapetované s nápismi. Mosadzné umývadlo a betónový náter. Chrómový náter a chrómové WC.
WC s tapetou bez obkladu. Okrúhle zrkadlá a sklenená zástena. Drevený pult zo sklenenou stenou. Sklenená stena s reklamnou potlačou. Exkluzívny vrúbkovaný obklad.
Betónová stierka nanesená na omietku. Zabudovaný podlahový žľab a exkluzívna batéria. Kúpeľňa z betónového obkladu. WC Villeroy&Boch. Plastové exkluzívne umývadlo.
Exkluzívna stojanková batéria.                                    Sklenená zástena osadená na stenu. Sklenené dvere vo WC a chrómový sifón. Mozaiková tapeta imitácia zlatých kociek. Sprchová batéria s tyčou.
Vytvarované plastové dvoj umývadlo.